گروه صنعتی پنجره گستر پرشیا

UPVC

خانه

پروژه ها

مقاله ها

محصولات

پنجره یو پی وی سی سایبانی

پنجره یو پی وی سی سایبانی


بازشوي اين نوع از پنجره upvc به صورت يك جهت است كه قابليت تغيير جهت سش يا بازشو از بالا به پايين و يا از پايين به بالا و همچنين از داخل به بيرون و يا بر عكس را دارد كه اين نوع از پنجره upvc در توالت و حمام كاربرد دارد.


پروفیل رنگی یو پی وی سی
پروفیل یو پی وی سی به دلیل ذرات موجود در آن اغلب به رنگ سفید است.اما تولید کنندگان پروفیل به خاطر برطرف کردن نیاز مشتریان مختلف به تولید پروفیل رنگی نیز می پردازند. پروفیل های رنگی به چند دسته تقسیم می شوند:
الف)پروفیل های کو اکسترود:
پروفیل هایی هستند که از بازیافت و ضایعات و به وسیله دستگاه اکسترودر تولید می گردد و به این شکل انجام می گیرد که مواد بازیافتی موجود در پروفیل ابتدا توسط یک اکسترودر تولید و توسط یک اکسترودر دیگری که از اکسترودر اولی کوچکتر می باشد سفید و یا رنگی می شود.
ب)پروفیل های لمینت یا روکش شده: این نوع پروفیل از راه قرار دادن روکش هایی بر روی پروفیل ایجاد می شود که این روکش ها در طرح ها و رنگ های مختلفی هستند و توسط چسب های مختلف به پروفیل چسبانده می شوند.


ج)پروفیل های رنگی:
که از به هم پیوستن مواد پودری با رنگ دانه ها و یا گرانول های مخصوص به وجود می آیند که به وسیله اکسترودر تهیه می شوند.
د)پروفیل رنگی هات استپ:
این نوع پروفیل ها پس از این که به صورت رنگی و یا سفید تولید شدند به وسیله شابلون هایی به رنگ ها و طرح های مختلف درمی آیند
پروفیل گالوانیزه و کاربردآن در درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی
به خاطر تقویت درب و پنجره ها از پروفیل گالوانیزه در درون پروفیل های یو پی وی سی استفاده می شود که این کار به خاطر هرز نشدن پیچ ها و خراب نشدن باز شوی(سش)پنجره ها انجام می گردد و همچنین باعث می شود که درب و پنجره ها مقاومتر گردند. ضخامت پروفیل گالوانیزه معمولا ۱/۲۵ میلیمتر است که بر حسب فشار وارده بر پنجره و همچنین بزرگی پنجره تا ۲ میلیمتر نیز افزایش میابد

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبان ما آنلاین است، سوال خود را بپرسید!
👋 خوش آمدید!